O společnosti

Firma STYL 2000® spol. s.r.o. vznikla v roce 1990 s působení především v pozemním stavitelství jako dodavatel  zavěšených fasád, a zástupce keramičky MIRAGE. Díky dlouholetému působení na stavebním trhu postupně rozšířila své působení i na dopravní stavby jako dodavatel produktů z gumového recyklátu pro řešení vibrací a tlumení hluku (antivibrační rohože, obložky kolejnic ). Od roku 2014 intenzivně komunikuje se společností Rosehill Rail v roce 2015 byla podepsána dohoda o výhradním zastoupení pro ČR a SR.

Hlavním cílem firmy je budování dlouhodobých vztahů s klienty. Proškolený tým poskytuje svým klientům kompletní servis, od počáteční pomoci s projektem, až po jeho konečnou realizaci. Referenční stavby firmy lze najít jak po celé České republice, tak i v zahraničí.

Kde začíná naše práce

S celou řadou partnerů spolupracujeme dlouhodobě, což vzájemně umožňuje docílit efektivity a eliminuje to ztrátové časy a komunikační šumy. V předprojektové fázi jsme připraveni spolupracovat již v přípravě projektu, jeho definování a zpracování podkladu pro jeho schválení v rámci legislativy, nebo i v rámci organizační složky zákazníka.

V realizační fázi

Jsme schopni připravit, naplánovat a následně zrealizovat projekt. Součástí podpory může být i vytvoření dokumentace, školení, testování, certifikace. Tím však naše spolupráce nekončí. Podle kapacit klienta můžeme spolupracovat na údržbě či provozních úpravách.

Naše reference

SŽDC, ČNB, RWE, Mittal, STRABAG RAIL, SUBTERRA, EUROVIA, ÚOHS,  TESCO, AHOLD, SKANSKA, DPP, NOEN, HOCHTIEF a mnoho dalších.

 

Kontaktujte nás